ÖVRIGT / Diverse / Schackspel 13989012
nr 1398 9012
Schackspel
Med stenskiva, 45x45cm, på benställning
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:53:22
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
6
6